Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Działu Promocji i Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Niepubliczna Wyższa Uczelnia Zawodowa funkcjonująca na rynku od ponad 15 lat. To jeden z najdynamiczniej rozwijających się podmiotów w obszarze szkolnictwa wyższego czego przykładem są liczne projekty realizowane ze środowiskiem społeczno-gospodarczym, a także Projekty współfinansowane ze środków UE. Uczelnia od lata współpracuje z biznesem, co lokuje ją wśród najlepiej prosperujących Uczelni w Warszawie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zadania - zakres obowiązków

    • tworzenie i koordynowanie strategii marketingowej uczelni,
    • prowadzenie portali społecznościowych uczelni oraz dbanie o atrakcyjność i poprawność strony uczelni,
    • koordynacja promocji uczelni w mediach i sieci, w tym wyszukiwanie i zlecanie ofert, koordynacja dostarczenia plików,
    • nadzór nad produkcją i dystrybucją i stanem materiałów promocyjnych [ulotki, informatory, gadżety],
    • prowadzenie bieżącego kontaktu z kandydatami na studia I i II stopnia oraz słuchaczami studiów podyplomowych, jak również zaangażowanie w obieg dokumentacji oraz obsługę systemu informatycznego wspomagającego proces rekrutacji i studiowania,
    • udział w reprezentowaniu uczelni na zewnątrz tj. targi edukacyjne i branżowe [pełna odpowiedzialność za organizację po stronie administracji uczelni, w tym: analiza wartości danego wydarzenia, zgłoszenie uczelni, rozliczenie udziału, zapewnienie materiałów promocyjnych, wyznaczenie odpowiedzialnych pracowników].
    • nadzór nad zespołem.

    Dodatkowo:

    • pozyskiwanie kluczowych dla uczelni interesariuszy zewnętrznych i ich bieżąca obsługa
    • koordynacja współpracy pomiędzy uczelnią, a przedsiębiorcami [opracowywanie wzorów umów/ agend/porozumień]
    • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu zrealizowanych działań

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane studia na kierunku: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, filologia polska, marketing lub zarządzanie
    • znajomość pakietu Microsoft Office na co najmniej poziomie średniozaawansowanym;
    • znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2;
    • łatwość tworzenia i redagowania tekstów;
    • znajomość narzędzi marketingowych i poruszania się w środowisku social media;
    • doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych – co najmniej 2 lata;
    • umiejętność przygotowywania materiałów reklamowych;
    • umiejętność prezentacji i sprzedaży produktów;
    • doświadczenie w przygotowywaniu eventów, wydarzeń o zasięgu przynajmniej lokalnym – co najmniej 2 lata;
    • posiadanie zdolności organizacyjnych;
    • doświadczenie w obsłudze klienta w tym wysokie zdolności komunikacyjne;
    • dyspozycyjność i gotowość do pracy w 1-2 soboty w miesiącu + wyjazdy na terenie całego kraju 1-2 w miesiącu w okresie: marzec – czerwiec;
    • nienaganny wygląd;
    • umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • długotrwałą współpracę i cykliczny wzrost wynagrodzenia
    • szkolenia
    • możliwość rozwoju i samodzielnej pracy
    • możliwość dni wolnych w wybrane dni tygodnia
    • pracę w młodym zespole
    • na początek um. zlecenie z pełnymi składkami na okres 1 miesiąca lub 2 - 3 miesięcy (w zależności od dotychczasowego doświadczenia), po  tym okresie umowa o pracę
    • wynagrodzenie przy pierwszej umowie od 3000 zł  do 3 800 zł do ręki (w zależności od dotychczasowego doświadczenia)

    Wymagane dokumenty:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu przesłania. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.