Oferta pracy

Koordynator Działu Realizacji Zamówień i Magazynu

ANIA KRUK Spółka z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie sprawnego działania magazynu: przyjmowanie zamówień ze wszystkich kanałów dystrybucji.

  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej: bieżąca kontrola zamówień i statusów ich realizacji.

  • Zapewnienie realizacji dostaw zgodnie z zapotrzebowaniem i harmonogramem dla wszystkich kanałów dystrybucji (butiki, e-commerce, sieci partnerskie, b2b),

  • Weryfikacja dostaw i wysyłek pod względem jakościowym i ilościowym,

  • Koordynacja procesu weryfikacji zgodności dokumentów dostaw i wydań,

  • Kontrola i wystawianie dokumentów związanych z przepływem towarów,

  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,

  • Odpowiedzialność za proces Inwentaryzacji.

  • współpraca z działem sprzedaży, specjalistą ds. reklamacji, firmami transportowymi w zakresie obsługi wychodzących paczek, zarządzanie reklamacjami, zwrotami (wprowadzanie produktów do obrotu).

  • Organizowanie i koordynowanie pracy zespołu: wyznaczanie celów, zapewnienie płynności pracy na magazynie, ustalanie harmonogramu pracy, dbałość o zachowanie porządku

  • Motywowanie, ocena i rozwój podległego zespołu

  • Rekrutacja i szkolenia zespołu

  • Kreowanie i optymalizacja wewnętrznych procesów logistycznych

  • Uczestnictwo w tworzeniu nowych rozwiązań i usług dla klientów z branży e-commerce

  • Uczestnictwo w rozwoju systemów IT wspierających procesy logistyczne

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • umiejętności pracy w programach ERP w zakresie gospodarki magazynowej

  • minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (w tym kierowanie zespołem),

  • wiedza i doświadczenie z zakresu logistyki e-commerce

  • praktycznej znajomości procesów magazynowych

  • doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji procesów logistycznych

  • wysokie umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu, samodzielność

  • wdrażanie KPI, procedur i procesów

  • umiejętność motywowania zespołu w warunkach dynamicznego wzrostu przedsiębiorstwa

  • zaangażowanie w pracę i budowa skutecznego zespołu pracowników;

  • doskonała organizacja pracy, wysoka kultura osobista, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • elastyczność oraz gotowość do wyzwań

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w ciekawej, pięknej branży w zespole, który lubi się uczyć i który dynamicznie się rozwija

  • nieformalną, przyjazną atmosferę w pracy, imprezy integracyjne

  • pracę w nowo otwartej siedzibie firmy

  • dodatkowe benefity (szkolenia, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na nasze produkty)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

ANIA KRUK Spółka z o.o.

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia i 11 butików z biżuterią w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Jesteśmy jedną z najstarszych firm rodzinnych w Polsce: prawie 200 lat tradycji jubilerskiej świadczy o determinacji, wizji i mocnym oparciu w wartościach, które pozwalają firmie trwać w zmieniającym się świecie. Ania i Wojtek, młode pokolenie Kruków, stworzyło markę ANIA KRUK, która specjalizuje się w lekkiej, minimalistycznej biżuterii do noszenia na co dzień i najnowszych trendach, które jako pierwsi wprowadzamy do Polski.

Tworzymy młody zespół, oparty na nowoczesnych metodach zarządzania i nowych technologiach - pracujemy w chmurze, na narzędziach Google.

Przewiń do profilu firmy