Oferta pracy

Koordynator działu serwisu

TECHNIKA KLIMATYZACYJNA I GRZEWCZA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza od 25 lat specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie oraz serwisowaniu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Podejmujemy się kompleksowych realizacji instalacji na obiektach użyteczności publicznej, klientów indywidualnych. Obsługujemy galerie handlowe, banki, szpitale, fabryki, baseny, szkoły i urzędy.

Główne obowiązki:

  • Koordynacja zleceń serwisowych wentylacji i klimatyzacji
  • Nadzór nad pracą ekip serwisowych
  • Kontakt z podwykonawcami
  • Współpraca z klientami korporacyjnymi i detalicznymi

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego/ dokumentacji
  • Obsługujesz pakiet Microsoft Office
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Jesteś chętny podejmować wyzwania
  • Szybko się uczysz
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Posiadasz doświadczenie w branży serwisowej/instalacyjnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę przy ciekawych projektach w zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy