Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aktywny Sprzedawca

COHM Sp z o.o.O firmie

  • Stawowa 13, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

COHM Sp z o.o.

Stawowa 13

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych strategii sprzedażowych,

  • bieżące analizowanie wskaźników oraz skuteczności prowadzonych działań,

  • przygotowywanie propozycji działań usprawniających sprzedaż,

  • aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami,

  • dbałość o utrzymanie długofalowej współpracy z istniejącymi i nowo pozyskanymi partnerami handlowymi,

  • negocjowanie umów,

  • przyjmowanie, ewidencja oraz rozliczanie końcowe zamówień,

  • fakturowanie sprzedaży,

  • współpraca pomiędzy działami, prowadzenie dokumentacji zleceń,

  • udział w targach, wystawach i konferencjach,

  • aktywny udział w tworzeniu dobrego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

  • samodyscypliny przy wykonywaniu obowiązków

  • otwartości w prowadzeniu rozmów z partnerami biznesowymi,

  • znajomości rynku hotelarskiego we Wrocławiu,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2,

  • otwartości na nowe wyzwania,

  • dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności pracy w zespole.

Historyczne Hotele Wrocławia to unikalne miejsca z wyjątkową historią. Sieć tworzą cztery hotele w zabytkowych kamienicach zlokalizowane w samym centrum Starego Miasta.

Hotel Europejski***, Hotel Polonia*** i Hotel Piast** położone są przy ul. Piłsudskiego, Hotel Lothus*** mieści się przy ul. Wita Stwosza.

Przewiń do profilu firmy