Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator działu sprzedaży

Eurofinance Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem (rekrutowanie, motywowanie, szkolenie)

  • Realizacja i rozwój celów sprzedażowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych

  • Tworzenie i podtrzymywanie relacji z klientami B2B i B2C

  • Pozyskiwanie klientów w wyznaczonym rejonie handlowym

  • Szeroko rozumiane działania promocyjne oraz prospectingowe

  • Obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa klientów

  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • Bieżące raportowanie do kadry kierowniczej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i zarządzaniu zespołem

  • Duża samodzielność w pracy, doskonałej organizacji pracy własnej i zespołu

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów

  • Rozwinięte umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych

  • Zdolności menadżerskie i negocjacyjne

  • Umiejętność motywowania zespołu do entuzjastycznej pracy

  • Nastawienie na sukces i realizację celów sprzedażowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie mającej stabilny wzrost rok do roku w swojej branży

  • Stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + prowizje + premie uzależnione od Twojego zaangażowania

  • Wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej oraz cykl szkoleń produktowych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wsparcie działu Call Center

  • Współpracę z 11 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

  • Pracę w rozwojowym stanowisko nastawionym na cel