Oferta pracy

Kierownik działu marketingu w firmie deweloperskiej

IPPON GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Kierownik

Obszarem działalności firmy IPPON GROUP sp. z o.o. jest realizacja obiektów budownictwa mieszkaniowego i handlowego na terenie  Polski północnej i centralne

Opis stanowiska:

  • Koordynacja działu marketingu w firmie deweloperskiej,
  • Przygotowywanie raportów, podsumowań, planów,
  • Udział w pracach nad budowaniem strategii reklamowej Spółki,
  • Udział w przygotowaniach materiałów marketingowych i informacyjnych dla każdej z nowych inwestycji,
  • Raportowanie wyników sprzedaży i działań,
  • Nadzór i współpraca z grafikami przy przygotowaniu materiałów dla potrzeb poszczególnych inwestycji: wizualizacje, opisy, foldery, budżety marketingowe etc.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Excel – dobra znajomość potwierdzona doświadczeniem
  • Z min. 2-letnim doświadczeniem na stanowisku kierowniczym
  • Mile widziane doświadczenie w branży deweloperskiej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Praca z budżetami,
  • Umiejętności organizacyjne i administracyjne
  • Umiejętność budowania raportów i zestawień
  • Umiejętność strategicznego myślenia w codziennej pracy
  • Umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów w sytuacjach stresowych,
  • Kreatywność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość rynku nieruchomości lub branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność,

Oferta:

  • Forma zatrudnienia: Umowa B2B, działalność gospodarcza.
  • Wynagrodzenie: stała kwota miesięczna netto

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy