Logo Pracuj.pl

Koordynator działu sprzedaży

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.O firmie

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.

Kuchary (pow. pleszewski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy podległego zespołu
  • tworzenie strategii i planów sprzedażowych
  • delegowanie zadań
  • szkolenie i motywowanie pracowników
  • nadzór nad prawidłową realizacją zamówień
  • ocena efektywności pracy zespołu
  • realizacja planów sprzedażowych
  • analiza rynku konkurencji
  • pozyskiwanie nowych rynków zbytu
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i sprzedaży
  • praktyczna wiedza z zakresu obsługi klienta, sprzedaży i marketingu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników
  • Komunikatywność
  • Samodzielność, dynamizm, zaangażowanie
  • Skuteczność w osiągani celów
  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • program - Masz pomysł, zgłoś go!
  • Stojaki na rowery

Marka Portos działa na rynku od niespełna 30 lat i obecnie rozlokowana jest w dwóch lokalizacjach - Kalisz i Kuchary.

Od początku swojego istnienia przeszliśmy bardzo długą drogę rozwoju, a dziś w swojej ofercie mamy nie tylko rolety zewnętrzne, ale również moskitiery, żaluzje fasadowe czy system SMART Home.

Zatrudniamy ponad 700 pracowników w ponad 40 działach i dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich czuł się zauważony i wyjątkowy na danym stanowisku.

Koordynator działu sprzedaży, Kuchary 24, Kuchary (pow. pleszewski)