Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator działu sprzedaży

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.O firmie

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.

24

Kuchary (pow. pleszewski)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy podległego zespołu

  • tworzenie strategii i planów sprzedażowych

  • delegowanie zadań

  • szkolenie i motywowanie pracowników

  • nadzór nad prawidłową realizacją zamówień

  • ocena efektywności pracy zespołu

  • realizacja planów sprzedażowych

  • analiza rynku konkurencji

  • pozyskiwanie nowych rynków zbytu

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i sprzedaży

  • praktyczna wiedza z zakresu obsługi klienta, sprzedaży i marketingu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników

  • Komunikatywność

  • Samodzielność, dynamizm, zaangażowanie

  • Skuteczność w osiągani celów

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dofinansowanie do kart Multisport

  • udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • program - Masz pomysł, zgłoś go!

  • Stojaki na rowery

Marka Portos działa na rynku od niespełna 30 lat i obecnie rozlokowana jest w dwóch lokalizacjach - Kalisz i Kuchary.

Od początku swojego istnienia przeszliśmy bardzo długą drogę rozwoju, a dziś w swojej ofercie mamy nie tylko rolety zewnętrzne, ale również moskitiery, żaluzje fasadowe czy system SMART Home.

Zatrudniamy ponad 700 pracowników w ponad 40 działach i dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich czuł się zauważony i wyjątkowy na danym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy