Oferta pracy

Koordynator Działu Sprzedaży

Drial Wynajem Sp.z o.o.O firmie

Drial Wynajem Sp.z o.o.

Katowicka 2

Rawa Mazowiecka

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie stacjonarnym zespołem

  • Planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu

  • Udzielanie bieżącej informacji zwrotnej, motywowanie, szkolenie oraz merytoryczne wsparcie zespołu

  • Odpowiedzialność za wynik zespołu i jego bieżąca kontrola, raportowanie i podejmowanie ewentualnych działań korygujących

  • odpowiedzialność za codzienną pracę zespołu w celu osiągania indywidualnych oraz zespołowych celów sprzedażowych

  • Rekrutacja, szkolenie i wdrażanie nowych pracowników

  • Zapewnienie dokładnych dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych raportów dotyczących wyników zespołu oraz planów działania

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem sprzedaży telefonicznej

  • Silna koncentracja na realizację celów i wspieranie w tym innych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność budowania jasnej komunikacji z podwładnymi i przełożonymi

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków, elastyczność w działaniu i myśleniu

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, w tym Excel

  • Umiejętność efektywnego planowania i realizacji zadań

  • Komunikatywność i terminowość

  • Kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży budowlanej co w czasach Covid-19 daję większy spokój

  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i przejrzystym systemem premiowym

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe i więcej)

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy

  • Indywidualny program wdrożeniowy

  • Stałe wsparcie mentora w okresie wdrożenia

  • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej

  • Miejsce w komfortowym biurze w Rawie Mazowieckiej.

  • Efektywna komunikacja. Na co dzień pomagamy sobie na czacie i wzajemnie aktualizujemy wiedzę. Ograniczamy wymianę maili i procedury do minimum

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Drial Wynajem Sp. z o.o. jest szybko rozwijającą się firmą wynajmującą maszyny budowlane na terenie całej Polski.

Zatrudniamy osoby zmotywowane, potrafiące z zaangażowaniem dążyć do celu - pozytywnie nastawione i lubiące działać.

Drial Wynajem Sp. z o.o. jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy