Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Działu Szkoleń

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 11.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Esthetic Solutions AT s.c.

Esthetic Solutions jest dynamicznie rozwijającą się spółką działającą w branży kosmetologii i medycyny estetycznej. Od 2011 roku, jako prekursor w branży, dostarcza produkty i usługi dla gabinetów medycyny estetycznej wykorzystując platformę e-commerce B2B. Stawianie na ciągły rozwój i innowacyjne pomysły sprawia,
że firma nieprzerwanie utrzymuje się na pozycji lidera w branży.

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska pracy:

  • organizacja szkoleń z branży medycyny estetycznej
  • wyjazdy na szkolenia organizowane na terenie całej Polski
  • nadzór nad przebiegiem szkolenia
  • rekrutacja uczestników i modelek
  • współpraca i negocjacje warunków współpracy z dostawcami: hotele, firmy cateringowe
  • promocja i komunikacja w serwisach społecznościowych
  • merytoryczne opracowywanie materiałów szkoleniowych na podstawie materiałów od szkoleniowców, opracowywanie prezentacji szkoleniowych
  • wprowadzanie do systemu zamówień szkoleniowych
  • reprezentowanie akademii MEAA oraz firmy Dermatic.pl w kontaktach biznesowych

Wymagania:

  • otwartość na nowe wyzwania i pomysły
  • umiejętności komunikacyjne, organizacyjne
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej lub medycznej
  • elastyczność i zaangażowanie w realizacji podejmowanych zadań
  • kreatywność i samodzielność
  • terminowość i determinacja
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • dyspozycyjności
  • znajomości j. ang w stopniu komunikatywnym
  • znajomość programów office (Power Point, Word, Excel)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Jasne i stabilne warunki współpracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń dla nowych pracowników, regularne uczestnictwo w warsztatach, szkoleniach podnoszących kwalifikacji i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w targach i wyjazdach szkoleniowych w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii
  • Pakiet benefitów: medycznych, gastronomicznych, wsparcie prawne
  • Samochód służbowy
  • Dużą samodzielność, możliwość wykazania się przedsiębiorczością i wpływania na kierunki rozwoju firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Esthetic Solutions AT s.c. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Esthetic Solutions AT s.c. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Rodawskiej 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się