Oferta pracy

Koordynator Działu Szkoleń

LIBERTY POLAND S.A.O firmie

  • Warszawa, Aleja Stanów Zjednoczonych 61, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za właściwy przebieg procesu organizacji szkoleń i rozwoju pracowników firmy;

  • Wsparcie dla biznesu na wszystkich szczeblach organizacji w organizowaniu szkoleń;

  • Koordynowanie działań zespołu trenerów wewnętrznych;

  • Analiza potrzeb szkoleniowych wewnątrz firmy;

  • Administrowanie platformą szkoleniową;

  • Ewaluacja prowadzonych działań szkoleniowych;

  • Tworzenie dokumentacji szkoleniowej, raportów i harmonogramów;

  • Monitorowanie zewnętrznych trendów rynkowych w obszarze szkoleniowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Psychologia, Socjologia, Zarządzanie;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń ze sprzedaży i obsługi klienta;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz nastawienie na realizację celów i efekty pracy;

  • Zaangażowanie, samodzielność oraz kreatywne podejście do zadań;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PP);

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży telekomunikacyjnej.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i doświadczonym zespole;

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne