Oferta pracy

Koordynator Działu Technicznego (fotowoltaika)

EkoFachowcy Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Odnawialne Źródła Energii (OZE) to jedna z najważniejszych i najszybciej rozwijających się branż naszych czasów.

Ekofachowcy.pl
 to portal dla klientów w branży OZE (m.in. instalacji fotowoltaicznych). Pomagamy porównać ofertywykonać projektpozyskać dofinansowanie oraz wybrać instalatora wszystko w jednym miejscu!

Jeśli uważasz, że zarabianie, rozwijanie kariery i robienie czegoś pozytywnego dla naszej planety to mądry wybór - dołącz do nas! Pomóż nam oszczędzać czas, pieniądze i środowisko!

Łączymy już ponad 100 instalatorów w całym kraju z klientami poszukującymi instalacji fotowoltaicznych.

Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie działu realizacji inwestycji (zarządzanie zespołem)

  • wsparcie i koordynacja pracy instalatorów

  • analizowanie i weryfikacja rozwiązań technicznych w zakresie fotowoltaiki

  • optymalizacja działań i wdrażanie nowych procedur

  • weryfikacja poprawności wykonanych instalacji

  • nadzór nad procesem zamówień

  • współpraca z dostawcami

Nasz idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w branży OZE na podobnym stanowisku

  • wykształcenie techniczne (OZE/elektryka/energetyka)

  • szeroka wiedza praktyczna z zakresu rynku fotowoltaiki

  • samodzielność i orientacja na realizację zadań

  • umiejętność zarządzania i pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia układania procesów

Co możemy Ci zaproponować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od efektu

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość szybkiego awansu

  • stałe godziny pracy 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • otwartość na pomysły i sugestie

  • możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych przekazanych w procesie rekrutacji jest spółka EkoFachowcy Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie więcej informacji: https://ekofachowcy.pl/rodo-rekrutacja/
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania procesu rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 36 miesięcy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy