Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Działu Technicznego

FOR Focus on Results

  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego klienta - polskiej firmy z 15-letnim stażem, producenta i dystrybutora produktów i usług dla branży gazowniczej, energetycznej, instalacyjnej, elektrotechnicznej, z wiodącą pozycją na rynku oferowanych produktów z siedzibą w powiecie chrzanowskim

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie robót inwestycyjnych (budów) jako Koordynator zgodnie z procedurą (OPZ, SIWZ, Umowy)
  • zarządzanie harmonogramem robót inwestycyjnych (budów)
  • prowadzenie „korespondencji” z podwykonawcami robót budowlanych, geodetami, przedstawicielami nadzoru i innymi podmiotami realizującymi roboty na rzecz Spółki
  • nadzór nad wykonaniem projektów inwestycyjnych (budów), oraz robót dodatkowych w zakresie terminowym, technicznym, formalno-prawnym i finansowym
  • analiza i zapobieganie ryzykom inwestycyjnym
  • nadzorowanie realizacji dostaw inwestorskich i robót budowlanych
  • opracowanie cyklicznych raportów z realizacji projektów (budów)
  • weryfikacja merytoryczna protokołów, raportów, odbiorów, usług, robót, dostaw, opis merytoryczny faktur w wirtualnym obiegu dokumentów
  • współpraca przy procesie wypłacania odszkodowań majątkowych i rolnych na etapie przygotowania i realizacji projektów (budowy)
  • udział w wizjach terenowych na etapie kosztorysowania i realizacji robót inwestycyjnych
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania na stanowisko:

  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność/mobilność - gotowość do wyjazdów służbowych
  • samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • dokładność, sumienność
  • umiejętność zarządzania grupą na budowie
  • doświadczenie na stanowisku koordynatora
  • dobra umiejętność obsługi pakietu Office, w szczególności Excel

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie w kierunkach Inżyniera środowiska/energetyka/gazownictwo
  • znajomość zagadnień z branży gazowniczej
  • posiadanie uprawnień energetycznych gr. 3

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiednie narzędzia do pracy tj. samochód, telefon, komputer etc.
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera branży antykorozyjnej
  • możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego na preferencyjnych warunkach oraz benefity np. Multisport, Wczasy pod Gruszą

Ogłoszenie archiwalne