Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator działu technicznego

  • Poznań, Rumianek (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 27.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIURO PODRÓŻY "OSKAR"
     ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKU:
    KOORDYNATOR DZIAŁU TECHNICZNEGO
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Rumianek (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie flotą nowoczesnych autokarów oraz busów i samochodów osobowych,
    • zgłaszanie autokarów na przeglądy, serwisy zewnętrzne,
    • zamawianie części zamienny,
    • stworzenie magazynu części zamiennych na bazie,
    • zgłaszanie szkód do firm ubezpieczeniowych,
    • sprawdzanie stanu technicznego autokarów,
    • zamawianie opon,
    • interwencja w sytuacjach awaryjnych,
    • dobra znajomość zagadnień mechaniki, elektryki autokarowej/samochodowej,
    • prowadzenie kalendarza napraw,
    • weryfikacja oraz spisywanie usterek i wymaganych napraw od kierowców.

    Wymagania:

    • wiedza z zakresu mechaniki autokarów/pojazdów ciężarowych,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
    • dobra znajomość autokarów / samochodów ciężarowych,
    • dobra znajomość zagadnień mechaniki autokarowej/samochodowej,
    • umiejętność samodzielnego myślenia i planowania,
    • wykształcenie: średnie – technikum, wyższe,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • opanowanie w sytuacji stresowej,
    • dyspozycyjność,
    • dbałość o powierzone mienie i narzędzia,
    • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemu,
    • samodzielność, asertywność,
    • biegła znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • wynagrodzenie stałe i premia w zależności od osiągniętych wyników.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.