Logo Pracuj.pl

Koordynator Działu Techniczno-Gospodarczego

DWABE Sp. z o.o.O firmie

6 000–7 000
brutto / mies.
  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dobra atmosfera i realny wpływ na organizację pracy firmy.

Praca w NIEkorporacji? Rozwijaj się jako Koordynator Działu Techniczno-Gospodarczego w firmie produkcyjnej z wartościami.

Jeżeli szukasz stabilnej pracy w rozwijającym się zespole, to oferta dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń. Odpowiedzialność za podległy park maszynowy, obiekt oraz jego otoczenie.
  • Organizacja pracy Działu Techniczno-Gospodarczego.
  • Kompleksowe monitorowanie infrastruktury technicznej, w tym przygotowywanie i nadzór nad terminowym wykonaniem prac i przeglądów.
  • Ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowych rozwiązań w podległym oraz wsparcie w działaniach optymalizacyjnych Działu Produkcji.
  • Wybór dostawców oraz wykonawców, analiza otrzymanych ofert a następnie negocjowanie warunków cenowych.
  • Kontaktowanie się z serwisami i dostawcami części zamiennych oraz nadzorowanie terminowości napraw.
  • Nadzorowanie floty samochodowej (przeglądy, naprawy, usterki).
  • Prowadzenie dokumentacji z podejmowanych działań.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Język angielski umożlwiający czytanie dokumentacji technicznej.
  • Komunikatywność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wiedza z zakresu mechaniki, mile widziana podstawowa wiedza z obszaru elektryki, automatyki.
  • Znajomość Ms Office (Excel, Word).

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty multisport.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Koordynator Działu Techniczno-Gospodarczego, Łódź