Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Działu Utrzymania Ruchu

  • Koło, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-07-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Professional HR jako agencja consultingowa zajmuje się poszukiwaniem specjalistów średniego i wyższego szczebla zarówno dla dużych jak i mniejszych firm, a obszar działania obejmuje całą Polskę. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie Rekrutacji i Selekcji Pracowników.

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Koło

    Główne zadania:

    • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn na obszarze TW poprzez realizację planowanych przeglądów i innych działań prewencyjnych stosując metodykę WCM,
    • Organizowanie pracy podległym pracownikom,
    • Nadzór nad utrzymaniem określonego standardu lokalnego warsztatu mechanicznego,
    • Czynny udział w działania WCM
    • Merytoryczna pomoc w realizacji projektów technicznych na obszarze TW.

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie harmonogramów przeglądów oraz nadzór nad ich realizacją (maszyny, odpylacze, instalacja odpylająca, klimatyzacja lokalna),
    • Opracowywanie harmonogramów pracy oraz przygotowywanie dokumentacji płacowej podległych pracowników,
    • Analizowanie przyczyn awarii maszyn urządzeń oraz wdrażanie działań zapobiegawczych przy użyciu metodyki WCM,
    • Kontrola prawidłowości pracy maszyn i urządzeń,
    • Kontrola warunków pracy podległych pracowników i dbałość o bezpieczeństwo,
    • Optymalizacja kosztów związanych z UR obszaru TW,
    • Przekazywanie przełożonemu informacji o nieprawidłowościach w przebiegu pracy i związanych z tym konsekwencjami,
    • Niezwłoczne zgłaszanie przełożonemu przypadków zdarzeń TF,
    • Przestrzeganie zasad określonych w dokumentacji ZSZ w zakresie swoich obowiązków.

    Wymagania:

    • Wykształcenie: wyższe techniczne,
    • Znajomość podstaw budowy maszyn,
    • Dobra znajomość mechaniki ,elektroniki i automatyki,
    • Doświadczenie w naprawach maszyn,
    • Aktualne uprawnienia SEP D grupa I, II, III,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Umiejętność czytania schematów (elektryczne, hydrauliczne),
    • Doświadczenie min. 2 lata w pracy w utrzymaniu ruchu,
    • Znajomość j. angielskiego – komunikatywna,
    • Umiejętność obsługi komputera (Office).

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Miłą atmosferę,
    • Szkolenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.