Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Działu Utrzymania Ruchu

Spring Professional Poland

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Warszawa

Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży logistycznej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Koordynator Działu Utrzymania RuchuNumer ref.: KDUR/KT/21

Obowiązki:

  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem wszystkich urządzeń technicznych w Centrum Sortowania,
  • organizowanie napraw, konserwacji i przeglądów,
  • prowadzenie magazynu części zamiennych,
  • organizacja zakupów części zamiennych i materiałów,
  • przygotowanie harmonogramów napraw i przeglądów i nadzór nad ich realizacją
  • organizacja pracy i rozliczanie serwisów zewnętrznych i podwykonawców,
  • zarządzanie zespołem pracowników.

Oczekiwania:

  • wskazane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość mechaniki, elektryki i automatyki
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • dobra znajomość MS Office,
  • uprawnienia SEP kat. E i D,
  • minimum średnie wykształcenie techniczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • pracę w jednej z wiodących firm na rynku
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • możliwości rozwoju kompetencji w obszarze UR
  • perspektywę stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne