Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Działu Wsparcia Sprzedaży

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

  • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent
  • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
  • nie lubisz nudy #tempo
    oraz:
  • masz doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym
  • nie boisz się wyzwań
  • potrafisz robić wiele rzeczy na raz
  • jesteś komunikatywny
  • potrafisz skutecznie organizować swoją pracę
  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • branża fotowoltaiki nie jest Ci obca – dodatkowy atut!
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w dziale call center
  • jesteś #najeżony dobrą energią

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem Konsultantów ds. Kontaktu z Klientem: monitorowanie wyników ilościowych i efektywnościowych, wyznaczanie celów, ustawianie grafiku pracy
  • pomoc merytoryczna dla Konsultantów ds. Kontaktu z Klientem: współpraca podczas ustalania tras, godzin spotkań, kwalifikacji leadów do spotkania.
  • współpraca w zakresie pozyskiwania leadów: monitoring ilości, weryfikacja poprawności, weryfikacja reklamowanych kontaktów
  • przygotowanie raportów: ilościowych, efektywnościowych, struktury spotkań
  • prowadzenie coachingów i mentoringów
  • wsparcie w procesach szkoleniowych
  • wsparcie operacyjne dla Doradców Energetycznych
  • współpraca z innymi Działami firmy

U nas:

  • będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej
  • będziesz mógł realizować własne pomysły
  • masz szansę zdobycia ogromnego doświadczenia
  • gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów
  • obejmiesz samodzielne stanowisko przy jednoczesnym wsparciu Managera
  • otrzymasz umowę o pracę na cały etat
  • możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport
  • wypijesz pyszną kawę – bez limitu :)

Brzmi dobrze? Wyślij CV!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Ogłoszenie archiwalne