Oferta pracy

Koordynator działu zakupów

Plati Polska Sp. z o.o.O firmie

Plati Polska Sp. z o.o.

Miłosna 30

Kwidzyn

Plati Polska sp. z o.o. w Kwidzynie - producent wiązek, przewodów oraz wyposażenia elektrycznego zatrudni osobę na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działem zakupów
  • Bieżący kontakt z dostawcami
  • Wprowadzanie i korygowanie zamówień zakupów
  • Koordynacja i kontrola dostaw materiałów
  • Sprawdzanie dostępności materiałów produkcyjnych
  • Zbieranie ofert sprzedaży i generowanie zamówień na materiały
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziany kierunek logistyka,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość rynku przewodów i komponentów elektrycznych
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zdolności organizatorskie,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę pełną wyzwań
    w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • Świadczenia pieniężne na święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pakiet
    szkoleń
  • Możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV
za pomocą przycisku aplikowania.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV z następującą klauzulą:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie firmę Plati Polska sp. Z o.o.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Plati Polska sp. z o.o. zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Plati Polska  Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie, ul. Miłosna 30A. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz o prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, o prawie do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej.

Informujemy o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna on, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie przez kandydata danych osobowych jest obowiązkowe w zakresie określonym w art. 22¹ § 1.kp

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy