Logo Pracuj.pl

Koordynator Działu (Zastępca Kierownika Działu)

Bricoman Polska Sp. z o.o.O firmie

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Jana Kantego Steczkowskiego 10

Jaworzno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy Pracowników na zmianie
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
  • Koordynowanie sprzedaży produktów z działu drzewnego
  • Zapewnienie dostępności towarów (zamówienia, wsparcie Kierownika w bieżących zadaniach)

Nasze wymagania

  • Jesteś otwarty/a i nastawiony/a na pracę z ludźmi
  • Jesteś komunikatywny/a i współpraca z zespołem jest Twoją mocną stroną
  • Jesteś gotowy/a do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe - jeśli nie, to też sobie poradzimy :)
  • Umiesz koordynować pracę zespołu
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i znasz produkty z branży budowlanej lub wykończeniowej - mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po 6 miesiącach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Szkolenia produktowe
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Możliwość uczestniczenia w programach rozwojowych
  • Rabat pracowniczy
  • Smartfon
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony na święta

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Koordynator Działu (Zastępca Kierownika Działu), Jana Kantego Steczkowskiego 10, Jaworzno