Koordynator e-commerce z językiem litewskim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 10.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, oferujemy pracę na stanowisku

Koordynatora e-commerce
z językiem litewskim

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref: KELIT/01/2018
Poszukujemy osoby, która chce rozwijać swoje kompetencje w biznesie internetowym.

Jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów, działasz w obszarze e-commerce i znasz biegle język litewski - aplikuj!

Zadania:

  • Zarządzanie projektami z zakresu sprzedaży internetowej na rynku litewskim
  • Odpowiedzialność za sprzedaż, marżę oraz promocję produktów w Internecie
  • Odpowiedzialność za budżet i realizację celów sprzedażowych sklepu internetowego
  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji z partnerami operacyjnymi i marketingowymi na rynku litewskim
  • Monitorowanie działań konkurencji i prowadzenie bieżących analiz rynku
  • Współdefiniowanie polityki marketingowej
  • Prowadzenie bieżących projektów rozwojowych

Profil kandydata:

  • Biegła znajomość języka litewskiego
  • Doświadczenie w branży e-commerce
  • Znajomość realiów rynku litewskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Przedsiębiorczość i kreatywność
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • Dużą samodzielność działania
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce
  • Pakiet i aktywne wsparcie relokacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość branży odzieżowo-obuwniczej
  • Znajomość obecnych trendów mody

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, prześlij swoje CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

opisopis

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.

bottom