Koordynator Ekip Montażowych - Kierownik Oddziału

NRG SOLAR sp. z o.o.O firmie

  • Obornicka 330
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

NRG SOLAR sp. z o.o.

Obornicka 330

Poznań

NRG Solar jest dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu ogólnopolskim działająca w branży OZE. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Pomagamy uzyskać preferencyjne finansowanie realizowanych inwestycji oraz zapewniamy profesjonalną obsługę posprzedażową. Dzięki współpracy z pozostałym spółkami z Grupy NRG, możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę i najlepsze rozwiązania z zakresu energetyki.

W związku z rozwojem spółki poszukujemy osoby z terenu: Wielkopolska/Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • koordynacja pracy oddziału w zakresie montażu instalacji PV
  • kierowanie zespołem/zespołami monterskimi
  • współpraca z projektantem instalacji fotowoltaicznych
  • uczestnictwo w rekrutacji oraz szkoleniach monterów
  • nadzór nad montażem instalacji w terenie

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • doświadczenie w branży PV
  • dokładność i sumienność wykonywanej pracy
  • mile widziane uprawnienia SEP 1kV i instalatora OZE
  • mile widziane posiadanie własnego zespołu instalatorów

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • motywujący system wynagradzania i auto służbowe po okresie wstępnym
  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia
  • szkolenia specjalistyczne
  • wsparcie techniczne i niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy