Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Exportu

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w outsourcingu eksportu, dla której w związku z rozwojem projektu dla dużego polskiego Zakładu produkcyjnego (branża garncarska - porcelana), poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynator Exportu. Usługi firmy spełniają w najwyższym stopniu wymagania ich Klientów, poprzez: profesjonalizm, etykę biznesową i najwyższy poziom skuteczności z zakresu eksportu.

W związku z dalszym rozwojem Naszego Klienta poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie w eksporcie, szukających samodzielnej pracy w handlu zagranicznym, w zaopatrzeniu sektora FMCG i HouseHold (szkło, porcelana).

SBS/77/1801/KE

Zakres obowiązków:

  • Szybkie i skuteczne poszukiwanie Klientów w segmencie B2B oraz weryfikacja dot. potencjału zakupowego odbiorcy
  • Prowadzenie rozmów handlowych, sporządzenie profesjonalnych ofert sprzedaży, negocjowanie umów oraz warunków cenowych i logistycznych
  • Ustalenie i realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Koordynowanie działań sprzedażowych, posprzedażowych z Klientem
  • Planowanie i realizacja wyjazdów służbowych
  • Samodzielność w zarządzaniu oraz organizacji pracy
  • Rzetelność oraz wysoka kultura osobista w zakresie biznesowych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Mile widziane wyższe wykształcenie (np. ekonomia, marketing, zarządzanie)
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego (język angielski będzie dodatkowym atutem)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej,
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra umiejętność planowania i realizacji celów sprzedażowych
  • Biegła znajomość obsługi komputera i programów biurowych

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie – praca z dużym elementem samodzielności w elastycznych godzinach: Gdańsk, Gdynia, Sopot
  • Możliwość uczenia się od ekspertów, zdobycie dużego doświadczenia w branży eksportowej
  • Udział w ciekawym, prestiżowym i międzynarodowym projekcie
  • Udział w prestiżowych Targach – Frankfurt, Bolonia, Moskwa
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • Służbowe wyjazdy krajowe i zagraniczne

CV oraz list motywacyjny, zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych o poniższej  treści  prosimy wysłać za pomocą przycisku Aplikuj.

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”

bottom