Oferta pracy

Koordynator Filii

Pilkington

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za bieżące funkcjonowanie filii

  • Współpraca z klientami detalicznymi i hurtowymi

  • Organizacja montażu szyb samochodowych, umawianie klientów, planowanie i nadzór

  • Planowanie codziennej pracy pozostałym pracownikom filii

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą klientów i funkcjonowaniem filii

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Dbanie o przestrzeganie przepisów bhp przez pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

  • Doświadczenie w koordynowaniu zespołem i motywowaniu do osiągania celów

  • Znajomość standardów profesjonalnej obsługi Klienta

  • Wysokie zdolności interpersonalne, organizacyjne i przywódcze

  • Umiejętność samodzielnego podejmowana decyzji

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w zakresie kierowania samochodem

  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office

  • Mile widziane doświadczenie przy montażu szyb samochodowych

To oferujemy

  • Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z nami

  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji

  • Ubezpieczenie grupowe na życie wraz z opieką medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Dofinansowanie kształcenia uzupełniającego i nauki języków obcych

  • Pracowniczy program emerytalny (PPE) – Twoją miesięczną składkę w wysokości 3,5% sfinansuje pracodawca

  • W ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych min.: dofinansowanie do wczasów oraz dodatek świąteczny

  • Dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy