Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator floty – Dyspozytor - Spedytor

H. Z. Transport Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzorowanie planowych serwisów

  • organizacja i nadzorowanie napraw

  • koordynowanie i nadzorowanie przewozów w transporcie międzynarodowym flotą własną

  • realizacja zadań spedycyjnych w tym sprzedaż / kupno ładunków za pośrednictwem platform transportowych

  • monitorowanie pracy kierowców z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi

  • optymalizacja tras i kosztów transportu

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość angielskiego

  • dobra znajomość topografii Europy oraz branży transportowej

  • sprawna obsługa komputera

  • gotowość do podjęcia pracy także na nocnym dyżurze

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. floty, spedytora, lub dyspozytora

  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką

  • wykształcenie techniczne

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + system motywacyjny

  • podczas podróży służbowych oferujemy przelot samolotem, a na miejscu mieszkanie oraz samochód służbowy do dyspozycji

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne