Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator floty i kierowca zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Modlińska 129, 03-186 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 05.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Akcyjna istniejąca na rynku od 2002 roku działająca w sektorze B2B, która dzięki świadczonym usługom umożliwia polskim firmom realizować ustawowe obowiązki z zakresu ochrony środowiska. W 2019 roku firma Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. została Laureatem Godła BEST Quality Employer 2019. Kapituła konkursu, przyznając godło doceniła najwyższe standardy, jakimi kieruje się firma, między innymi przy tworzeniu bezpiecznych i stabilnych miejsc pracy, czy też działania ukierunkowane na rozwój kadr.

    www.ekocykl.org

    Nasza misja: Wydobywamy zieleń z odpadów
    Nasz cel: Być najlepszą organizacją odzysku w Polsce

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Zarządzanie i kompleksowa opieka nad flotą pojazdów służbowych;
    • Obsługa wyjazdów służbowych w charakterze kierowcy zarządu;
    • Tworzenie procedur i innych regulacji wewnętrznych obowiązujących w zakresie zarządzania flotą;
    • Przeprowadzenie szkoleń z zakresu użytkowania sprzętu dla ich użytkowników;
    • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby informacji zarządczej;
    • Planowanie działań i sposobów redukcji kosztów floty samochodowej;
    • Negocjowanie umów zakupu sprzętu, serwisowych oraz umów z zewnętrznymi dostawcami usług;
    • Koordynowanie procesów napraw mechanicznych oraz likwidacji szkód komunikacyjnych;
    • Rozliczanie wyników miesięcznych kosztów użytkowania floty;
    • Nadzorowanie oraz rozliczanie zużycia paliwa;
    • Fizyczne usuwanie drobnych usterek.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenia z zakresu zarządzania flotami samochodowymi;
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
    • Czynnego prawa jazdy kat. B prawo jazdy innych kategorii będą dodatkowym atutem;
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
    • Dyskrecja i wysoka kultura osobista;
    • Umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielność, zdecydowanie i pewności siebie w działaniu;
    • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne;
    • Umiejętności manualne do usuwania drobnych usterek;
    • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami zewnętrznymi;
    • Dobrej znajomości programu MS Office, Excel, Power Point;
    • Umiejętności negocjacyjnych oraz nastawienia na realizację celów;
    • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu;
    • Znajomości języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • pracę w młodym, zgranym zespole;
    • możliwości rozwoju zawodowego;
    • szkolenia przygotowujące i doszkalające;
    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • dodatkowe benefity: karty multisport;
    • miłą atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie
    aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj

    W tytule maila prosimy wpisać "Koordynator floty".

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych T.J. Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)”

    "Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść https://ekocykl.org/informacja-o-ochronie-danych-osobowych/), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym, prosimy o zawarcie określonych zgód w dokumentach rekrutacyjnych.”