Oferta pracy

Koordynator floty kontraktowej

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontraktowanie floty Hellmann Worldwide Logistics Polska – aktywne pozyskiwanie nowych przewoźników oraz bieżąca współpraca z obecnymi

  • Projektowanie polityki cenowej produktu

  • Tworzenie procedur i raportów

  • Przygotowywanie umów transportowych

  • Ścisła współpraca z osobami zarządzającymi działami transportu FTL i produktem FTL (całopojazdowym)

Nasze wymagania

  • Znajomość polskiego rynku przewoźników i firm transportowych

  • Zdolności analityczne i organizacyjne

  • Umiejętność negocjacji umów

  • Determinacja i zaangażowanie w realizacji postawionych celów

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość SQL, zaawansowanych funkcjonalności MS Excel

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z systemami TMS (transport management system)

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Pakiet benefitów pracowniczych – nieodpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Konkursy z nagrodami dla pracowników

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 489 oddziałów w 173 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

www.hellmann.com

Przewiń do profilu firmy