Oferta pracy

Koordynator floty pojazdów

Jarosz Transport Sp. z o.o. Sp. kO firmie

  • Żeromskiego 6
    Białobrzegi, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jarosz Transport Sp. z o.o. Sp. k

Żeromskiego 6

Białobrzegi

Jarosz Transport od 1997 roku świadczy usługi transportowe i spedycyjne na najwyższym poziomie, do każdego zlecenia podchodząc z odpowiednim profesjonalizmem. Oferujemy transport częściowy i całopojazdowy wykonywany przy użyciu nowoczesnych ciągników    z naczepami. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz opierając się       na naszym doświadczeniu rozszerzyliśmy zakres naszych usług o obsługę spedycyjną.  W związku z rozwojem firmy rozpoczynamy poszukiwania pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad terminami wymagań technicznych floty,
  • nadzór nad wymaganymi przeglądami,
  • nadzór nad wyposażeniem floty oraz bieżąca kontrola,
  • nadzór nad urządzeniami pokładowymi,
  • administracyjna współpraca z działami operacyjnymi, mechanikami, serwisami oraz kierowcami,
  • monitoring zgłoszonych usterek oraz zlecanie ich napraw,
  • monitoring, rozliczanie i optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem floty,
  • przygotowanie miesięcznych raportów oraz analiz dotyczących kosztów floty.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w administracji flotą samochodową,
  • wiedza z zakresu budowy, działania i eksploatacji pojazdów mechanicznych,
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
  • znajomość języka angielskiego lub/ i niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B ( mile widziane C+E).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy