Oferta pracy

Koordynator floty

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.kO firmie

  • Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 437 oddziałów w 162 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Koordynator flotyNumer ref.: (1/2 etatu)

Podstawowe zadania:

  • Bieżąca organizacja i obsługa firmowej floty samochodów osobowych w tym: napraw, myjni, wymiany opon
  • Nadzór nad zakupem towarów i usług związanych z flotą, w tym: karty paliwowe, serwis, opony, autostrady, ubezpieczenia
  • Bieżąca kontrola kosztów floty uwzględniająca przebiegi służbowe i tankowania paliwa
  • Monitorowanie terminów przeglądów technicznych i ubezpieczeń
  • Do dodatkowych obowiązków należeć będą obsługa poczty wewnętrznej i obsługa gości firmy

Oczekiwane kompetencje:

  • Znajomość zagadnień motoryzacyjnych
  • Czynne prawo jazdy kat B
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze ½ etatu
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: nieodpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karty świąteczne
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie logistycznej
  • Miłą atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że korzystamy z systemu rekrutacyjnego eRecruiter, który w celu prawidłowej identyfikacji kandydata będzie zbierał na formularzu rekrutacyjnym adres e-mail kandydata.

Informujemy również, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

www.hellmann.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy