Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Floty Samochodowej

Agregaty Pex-Pool Plus Janusz Kania

  • Metalowców 35, Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Metalowców 35

Dębica

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, koordynacja i nadzór nad eksploatacją pojazdów samochodowych będących w dyspozycji firmy,

  • Nadzór nad rejestracją pojazdów floty,

  • Terminowe kierowanie pojazdów na obowiązkowe badania techniczne,

  • Kontrola nad stanem wyposażenia pomieszczeń warsztatu, w tym przeprowadzanie okresowej inwentaryzacji,

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań organizacyjnych, technicznych, softwarowych usprawniających koordynację i nadzór nad eksploatacją pojazdów,

  • Prowadzenie ewidencji floty samochodowej,

  • Nadzór i koordynacja likwidacji szkód komunikacyjnych,

  • Zarządzanie, planowanie i nadzór pracy podległych pracowników,

  • Kontrola nad obiegiem dokumentów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Mile widziane wykształcenie wyższe,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość zagadnień z zakresu serwisu pojazdów będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.

Jesteśmy firma, która od ćwierć wieku z sukcesem promuje polską myśl techniczną na świecie. Od kilkunastu lat ściśle współpracujemy z przemysłem zbrojeniowym i zaopatrujemy odbiorców w wielu państwach NATO.

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, oparte o mobilne kontenery specjalistyczne, czerpiąc również z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie niezawodnych systemów zasilania awaryjnego.

Wytwarzamy kontenery w aplikacjach m.in. warsztatowych, medycznych, laboratoryjnych i wielu innych, które znalazły uznanie w polskich Siłach Zbrojnych i poza granicami kraju.

Jeśli chcesz współtworzyć dynamiczną polską firmę oraz uczestniczyć w ciekawych projektach - zaaplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy