Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator floty

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o.

    Polfrost Internationale Spedition to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży TSL. Jesteśmy operatorem logistycznym świadczącym kompleksową obsługę w produktach morskich, drogowych i kolejowych. Operujemy na międzynarodowych rynkach dostarczając wysokiej jakości usługi dla klientów z całego świata. Jesteśmy zespołem ambitnych i zdeterminowanych specjalistów, nie boimy się wyzwań i szukamy osób podzielających nasze przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja floty i monitorowanie pracy kierowców
    • sprawowanie pieczy nad procesem transportu – bieżące rozwiązywanie wynikłych problemów
    • planowanie tras
    • współpraca z obsługą techniczną – ustalanie terminów napraw i przeglądów
    • współpraca z działem handlowym
    • sporządzanie niezbędnej dokumentacji
    • przygotowywanie raportów operacyjnych

    Oczekujemy:

    • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w firmie transportowej
    • duża niezależność działania i decyzyjność
    • analityczne myślenie
    • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność
    • język angielski na poziomie komunikatywnym, dodatkowym atutem będzie język rosyjski

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
    • stabilne zatrudnienie
    • dobre warunki pracy i atrakcyjny system motywacyjny
    • nabycie praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.