Oferta pracy

Koordynator Grafików

FABB Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy międzynarodowym producentem tkanin obiciowych, zatrudniającym ponad 100 osób w całej Europie poszukujemy osoby, która uzupełni nasz zgrany zespół. Fabb to efekt naszych wieloletnich doświadczeń związanych z importem i sprzedażą tkanin. To dzięki tym doświadczeniom zbudowaliśmy nowoczesną markę, będącą zaufanym i polecanym producentem tkanin obiciowych. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą dostarczając materiały najwyższej jakości. W związku z ciągłym i bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która wesprze nas swoją energią i osobowością w szybkiej i efektywnej współpracy.

Zadania na tym stanowisku:

  • Tworzenie wizualizacji wnętrz w różnej stylistyce
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem grafików i nadzór nad realizacjami dla klientów
  • Przygotowywanie modeli mebli na podstawie zdjęć i rysunków technicznych przesyłanych przez klientów, nadzór nad wizualizacjami
  • Koordynacja pracy innych grafików przygotowujących wizualizacje
  • Koordynacja kontaktu z klientami i płynnej informacji oraz akceptacji pracy
  • Przygotowywanie renderowanych wnętrz i elementów wyposażenia wnętrz
  • Współpraca z działem marketingu oraz IT nad rozwiązaniami wykorzystującymi wizualizacje
  • Współpraca z działem sprzedaży celem obsługi zleceń klientów
  • Przygotowywanie innych materiałów graficznych

Jeżeli powyższe zadania są dla Ciebie interesujące sprawdź czego my oczekujemy:

  • Znajomości obsługi programów graficznych w technologii 3D oraz renderowania zdjęć
  • Wykształcenie kierunkowe (architektura wnętrz, grafika lub pokrewne)
  • Doświadczenie w projektowaniu
  • Umiejętność modelowania, teksturowania, oświetlenia i samodzielnego przygotowania wizualizacji
  • Dobra znajomość branży meblarskiej i rozwiązań stosowanych w meblarstwie i najnowszych trendów w branży wnętrzarskiej
  • Wiedza techniczna z zakresu branży meblowej
  • Doświadczenie w pracy grafika z klientami i zbierania oczekiwań
  • Doświadczenie w nadzorowaniu projektów, mile widziane
  • Umiejętności analitycznych, dokładności, kreatywności
  • Otwartości na wyzwania i umiejętność szybkiej nauki nowych technologii

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy i awansu
  • Pracę w biznesie o dużym potencjale do rozwoju
  • Udział w ciekawych projektach oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku
  • Szeroki pakiet benefitów socjalnych (w tym pakiet medyczny)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, komputer, telefon)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 4change akademia biznesu z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy