Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator grupy pracowników

Jobconsult Sp. z o.o

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Działania przywódcze i koordynacyjne dla przydzielonej grupy pracowników

  • Planowanie i kontrola pracy

  • Planowanie grafiku transportu

  • Tłumaczenia ustne (niemiecki / polski)

  • Szkolenie i instruktaż pracowników

  • Wsparcie nowych pracowników w procedurach administracyjnych (np. bank, lekarz)

  • Planowanie urlopów

  • Kontakt z pracownikami

Wymagania pracodawcy

  • Dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w pracy nie jest wymagane

  • Niezawodność i punktualność

  • Zaangażowanie i wysoki stopień kultury osobistej

  • Zorganizowany styl pracy i talent organizacyjny

  • Prawo jazdy klasy B

Pracodawca oferuje

  • Pełny wymiar czasu pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • 24 dni urlopu w pierwszym roku

  • Premia świąteczna i urlopowa

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru: 8763

Przewiń do profilu firmy