Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1377 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Grupy Serwisowej

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma dostarczająca rozwiązania outsourcingowe dla sektora telekomunikacyjnego w związku z dalszym rozwojem poszukuje na terenie powiatów:  Nowy Sącz, Gorlice, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Dębica, Limanowa, Nowy Targ, Zakopane kandydatów do pracy na stanowisko:

    Nr ref.: KGS/02/15
    Miejsce pracy: Nowy Sącz, Gorlice, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Dębica, Limanowa, Nowy Targ, Zakopane
    top

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad prawidłową realizacją zleceń zgodnie z obwiązującymi procedurami, standardami oraz zakładanymi wskaźnikami wykonania w powierzonym regionie,
    • zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem serwisantów,
    • kontrola i raportowanie stopnia realizacji zakładanych wskaźników KPI,
    • współpraca z przedstawicielami Klienta oraz firm podwykonawczych,
    • załatwianie niezbędnych pozwoleń urzędowych na prowadzenie zleconych prac,
    • nadzór nad powierzonymi materiałami i narzędziami do realizacji zleceń.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • doświadczenie w kierowaniu dużym zespołem pracowników w strukturze rozproszonej,
    • dobra obsługa pakietu MS Office,
    • wiedza z zakresu prawa pracy, umiejętność sporządzania grafików pracy,
    • znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dużym atutem,
    • umiejętność motywowania pracowników do wysokiej efektywności pracy,
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz silna motywacja do pracy,
    • dyspozycyjność,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (min. 8 000 zł brutto + system premiowy) oraz narzędzi pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
    • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o dużych perspektywach rozwojowych w dynamicznie rozwijającej się branży.
    top
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"