Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Handlowy

Premium Mobile sp. z o.o.

7 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych punktów dealerskich.

  • Motywacja Partnerów i Sprzedawców do podnoszenia umiejętności sprzedażowych.

  • Realizacja wyznaczonych zadań i obowiązków na podległym terenie.

  • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z punktami dealerskimi.

  • Dbanie o wizerunek punktów dealerskich i prawidłową ekspozycje materiałów reklamowych.

  • Dbanie o poziom obsługi w punktach dealerskich.

  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywanymi zadaniami.

  • Dobra organizacja i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

  • Dyspozycyjność i gotowość do współpracy w dużym regionie.

Nasze wymagania

  • 3 lata współpracy z branżą FMCG, telekomunikacyjną, finansową, ubezpieczeniową, znajomość sprawnego kolportażu i dystrybucji materiałów reklamowych.

  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego - będzie dodatkowym atutem.

  • Chęć i umiejętność długofalowej współpracy z Partnerami Premium Mobile.

  • Umiejętność stworzenia własnej bazy punktów dealerskich oraz budowania relacji, zorientowania na wynik oraz zaangażowania.

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Udział w niezwykłym, udanym i rozwijającym się projekcie operatora MVNO.

  • Możliwość współtworzenia sieci Partnerów Premium Mobile.

  • Współpraca na podstawie umowy B2B (prowadzenie własnej działalności gospodarczej).

  • Atrakcyjny system wynagradzania, oraz niezwykle motywacyjny system prowizyjny uzależniony od realizacji zadań.

  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju.

  • Bycie częścią pozytywnej zmiany na rynku telekomunikacyjnym i realny wkład w sukces Premium Mobile.

Premium Mobile to najdynamiczniej rozwijający się dostawca usług telefonii komórkowej.

W związku z szybkim rozwojem sklepów dealerskich współpracujących z Premium Mobile poszukujemy Profesjonalnych Partnerów do Współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojej oferty współpracy w formie CV.