Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Handlowy

  • Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie
  • Kierownik
  • 26.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Premium Mobile to najdynamiczniej rozwijający się operator telefonii komórkowej, który dzięki innowacyjnej ofercie wprowadził nową jakość w usługach telekomunikacyjnych.

    W związku z szybkim rozwojem sklepów partnerskich Premium Mobile poszukujemy odważnych, przebojowych i gotowych na niezwykłą przygodę osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie

    Wymagania:

    • 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG, telekomunikacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej, energetycznej, kolportażu, dystrybucji, znajomość rynku prepaid/postpaid.
    • Znajomość rynku telekomunikacyjnego - będzie dodatkowym atutem.
    • Chęć do pracy i gotowość na zostanie w zespole niezwykłych i nietuzinkowych ludzi.
    • Umiejętność stworzenia własnej bazy punktów partnerskich oraz budowania relacji, zorientowania na wynik oraz zaangażowania.
    • Obsługa komputera.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Podstawowe obowiązki:

    • Pozyskiwanie nowych punktów partnerskich.
    • Motywacja Partnerów i Sprzedawców do zadania JEDNEGO pytania Klientowi!
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży na podległym terenie.
    • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z punktami partnerskimi.
    • Dbanie o wizerunek punktów partnerskich i prawidłową ekspozycje materiałów reklamowych.
    • Dbanie o poziom obsługi w punktach partnerskich.
    • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.
    • Dobra organizacja i umiejętność samodzielnej pracy.
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów związanych z obsługą przydzielonego rejonu sprzedaży.

    Oferujemy:

    • Udział w niezwykłym, pierwszym w Polsce, udanym i rozwijającym się projekcie nowego operatora MVNO.
    • Możliwość współtworzenia zespołu, który przejdzie do historii telekomunikacji GSM.
    • Kto z Was się zdecyduje i będzie umiał z nami wytrwać, zostanie również beneficjentem sławy ale również i udziału finansowego w sukcesie PM.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę (prowadzenie własnej działalności gospodarczej).
    • Atrakcyjny system wynagradzania – wynagrodzenie podstawowe (4000 zł netto – FV) oraz niezwykle motywacyjny system uzależniony od wyników pracy.
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju i awansu dla najlepszych.
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV.