Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator handlowy

  • świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.
    Nasza oferta obejmuje  piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.
    Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego
    Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji do Van Pur na stanowisko:

    ds. Hurtu Tradycyjnego i Sieci Detalicznych Tradycji

    Opis stanowiska:

    • Realizacja polityki handlowej firmy u dystrybutorów oraz w sieciach lokalnych,
    • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych,
    • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi,
    • Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej,
    • Planowanie i rozliczanie budżetów,

    Wymagania:

    • Umiejętność sprzedaży ukierunkowana na osiąganie wyników
    • Łatwość w nawiązywaniu relacji
    • Wysoka kultura osobista
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Systematyczność, bardzo dobra organizacja czasu
    • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela lub koordynatora handlowego
      – min 3 lata(doświadczenie w branży FMCG mile widziane)
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Pracując u Nas, otrzymasz:

    • Umowę o pracę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem premiowania
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
    • Możliwość rozwoju w polskiej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.