Oferta pracy

Koordynator Housekeepingu

Holiday Park & Resort

  • Pobierowo (pow. gryficki)

    Pobierowo (pow. gryficki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Kontrola jakości i terminowości świadczonych usług

  • Układanie grafików pracy, uzupełnianie informacji w aplikacji Dedykowanej obsłudze czasu i kosztów pracy

  • Zapewnienie odpowiedniej organizacji pracy na obiektach

  • Składanie zamówień na niezbędne środki czystości

  • Szkolenie podległych pracowników wg określonych standardów

  • Prowadzenie magazynów z pościelą i środkami czystości

  • Rozliczanie czasu pracy podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość branży

  • Umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Dyspozycyjność i elastyczność

  • Rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze

  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej

  • Dobra organizacja pracy

  • Entuzjazm i empatia

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji (zmierzającej do potrojenia skali prowadzonego biznesu turystycznego w najbliższych kilku latach), wchodzącej w skład Grupy blisko 30 podmiotów działających w kilku branżach

  • Stabilną, długofalową współpracę w oparciu o umowę o świadczenie usług

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek z polskim kapitałem, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2021”, „Luksusowy Produkt Roku 2021” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2021”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski, aparthotelu (270 luksusowych apartamentów) pod Kołobrzegiem oraz eleganckiego, butikowego hotelu na Starym Rynku z Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy