Oferta pracy

Koordynator HR

Intersport Polska S.A.O firmie

  • Cholerzyn (pow. krakowski)

    Cholerzyn (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesów HR w centrali spółki oraz sklepach stacjonarnych w całej Polsce,

  • Wspieranie managerów, kierowników regionalnych i ich zespołów w realizacji procesów z obszaru miękkiego HR (program kafeteryjny, employer branding, , candidate i employee experience, oceny okresowe, planowanie potrzeb szkoleniowych i ścieżki kariery zawodowej pracowników),

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu kompetencji miękkich,

  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych przy współpracy z managerami działów i kierownikami sklepów,

  • Nadzorowanie prawidłowego przestrzegania procedur wewnętrznych oraz przepisów prawa pracy w salonach sprzedaży,

  • Tworzenie raportów i prezentacji dotyczących obszaru HR.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, Psychologia, Socjologia),

  • Znajomość prawa pracy,

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i procesów HR oraz umiejętność ich wdrażania,

  • Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji i współpracy.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w branży retail (sieć sklepów).

To oferujemy

  • Dowolna forma współpracy,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Intersport Polska S.A.

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji. Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane z nich.