Oferta pracy

Koordynator HR - HR Business Partner

VEOLIA TERM S.A.O firmie

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

VEOLIA TERM S.A.

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów z obszaru HR dla Grupy Veolia term: RPP, Sequoia, IPSOS.

  • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych pracowników na podstawie przeprowadzonych rocznych podsumowań pracy (RPP), nadzór nad aktualnością szkoleń/uprawnień pracowników oraz prowadzenie szkoleń;

  • Koordynacja procesów rekrutacyjnych;

  • Udział w projektach HR oraz współpraca z innymi spółkami w ramach grupy;

  • Tworzenie zestawień z zakresu HR dla Zarządu Spółki;

  • Wsparcie dla managerów w zakresie spraw pracowniczych w celu zapewnienia prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów personalnych;

  • Wsparcie i doradztwo dla pracowników;

  • Wsparcie przy tworzeniu rocznego budżetu kosztów pracowniczych oraz jego aktualizacji;

  • Planowanie i realizowanie działań związanych z komunikacją wewnętrzną; opieka nad portalem Intranet;

  • Współpraca z Wewnętrzną Agencją Komunikacji;

  • Organizacja seminariów dla grupy Veolia term.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Ważne żebyś wykazywał(a) się:

  • znajomością procesów miękkich HR (RPP, ECHOS);

  • bardzo dobrą znajomością Excel oraz otwartością na pracę w narzędziach Google;

  • łatwością budowania relacji biznesowych z osobami z różnych szczebli organizacji, umiejętnościami interpersonalnymi – komunikatywnością i budowaniem relacji na bazie zaufania ;

  • samodzielnością i inicjatywą w działaniu, kreatywnością, gotowością do przejmowania odpowiedzialności;

  • znajomością prawa pracy;

  • dobrą znajomością języka angielskiego.

  • Niezbędna na tym stanowisku jest dobra organizacja pracy własnej, umiejętność koordynowania kilku tematów jednocześnie, komunikatywność oraz pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony

  • Szansę na realny wpływ na organizację

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne