Oferta pracy

Koordynator HR

INTERSNACK POLAND O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko

Główne obowiązki:

  • Współpraca z HR Business  przy realizacja strategii HR firmy celem zabezpieczenia realizacji celów strategicznych i operacyjnych w podległym obszarze
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi w podległym obszarze
  • Operacyjne wsparcie dla działań w obszarze rozwoju wizerunku pracodawcy (współrealizowania strategii employer brandingowej) oraz działań CSR/EB w firmie w celu budowania pozytywnego wizerunku pracodawcy i pozyskania/utrzymania kompetentnych pracowników.
  • Przygotowanie i wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników wspieranych obszarów oraz ich stały monitoring w celu zapewnienia pracowników odpowiednio przygotowanych do samodzielnej realizacji powierzonych zadań/ celów biznesowych.
  • Wsparcie operacyjne w trakcie procesu ocen rocznych (w tym procesu oceny potencjału pracowników)
  • Wsparcie dla wspieranych obszarów w zakresie realizacji planów rozwojowo – szkoleniowych oraz realizacji ścieżek kariery w celu optymalnego wykorzystania zasobów ludzkich Intersnack Poland.
  • Monitorowanie projektów i procesów HR w podległym obszarze włącznie z corocznym podsumowaniem wyników w celu identyfikacji
    potencjalnych możliwości lub zagrożeń, oraz na tej podstawie, rekomendowania odpowiednich działań.
  • Optymalizowanie narzędzi, procedur oraz procesów HR w powierzonym obszarze w ścisłej współpracy z bezpośrednim przełożonym w celu podniesienia ich efektywności.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość rozwiązań i narzędzi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Umiejętność budowania dobrych relacji i przyjaznej atmosfery pracy
  • Wysokie zorientowanie na klienta wewnętrznego oraz proaktywna postawa

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy