Oferta pracy

Koordynator HR

INTERSNACK POLAND O firmie

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Ścisła współpraca z HRBP przy realizacja strategii HR firmy celem zabezpieczenia realizacji celów strategicznych i operacyjnych w podległym obszarze
  • Zapewnienie merytorycznego wsparcia powierzonym Działom w zakresie relacji pracowniczych, budowania motywacji i zaangażowania oraz operacyjnego funkcjonowania wszystkich procesów HR ( m.in. rekrutacji wewnętrznej i zewnętrznej, rozwoju, sukcesji, ścieżek kariery, zakończenie współpracy)
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej (zamówienia, rekrutacja, przyjęcia/odejścia) w celu zapewnienia odpowiedniej ilości i jakości pracowników do realizacji procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad przygotowaniem i wdrażaniem induction planów dla nowych pracowników w celu ich szybszej adaptacji w organizacji
  • Ścisła współpraca z HR BP w tworzenie efektywnej komunikacji w zakresie realizowanych projektów i procesów HR w celu budowania zaangażowania i motywacji pracowników

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – warunek konieczny
  • Znajomość rozwiązań i narzędzi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • Umiejętność budowania dobrych relacji i przyjaznej atmosfery pracy
  • Wysokie zorientowanie na klienta wewnętrznego oraz proaktywna postawa

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy