Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator HR

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp.j.O firmie

  • Motorowa 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp.j.

Motorowa 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i wdrażanie programów rozwojowych dla pracowników;

  • Budowanie planów i strategii szkoleniowej pracowników;

  • Tworzenie i doskonalenie procesów i narzędzi miękkiego HR dostosowanych do potrzeb pracowników i firmy;

  • Udział w implementowaniu korporacyjnych narzędzi HR;

  • Wspieranie inicjatyw i projektów z obszaru employer brandingu i komunikacji HR;

  • Realizacja innych działań i projektów HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia;

  • Min 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;

  • Znajomość rynku szkoleniowego;

  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Power Point i Excel;

  • Skrupulatności, dokładności;

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Na czas pandemii pracę zdalną, po pracę w modelu hybrydowym;

  • Udział w ciekawych projektach HR;

  • Realny wpływ na kształtowanie procesów rozwojowych w Wydawnictwie;

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Wydawnictwo Bauer to największy wydawca magazynów kolorowych w Polsce, część międzynarodowej spółki mediowej, Bauer Media Group

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.