Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator HR

MIRO sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie w organizacji procesów i standardów miękkiego HR;

  • Zbieranie i analizowanie informacji zwrotnych w zakresie rozwoju i potrzeb pracowników;

  • Tworzenie planów rozwojowych i ścieżek karier we współpracy z managerami zespołów;

  • Publikację ogłoszeń na zewnętrznych portalach, komunikację w mediach społecznościowych;

  • Analizę bazy kandydatów w celu dotarcia do najlepszych kandydatów, weryfikacja kompetencji w ramach wywiadów telefonicznych, wideo rozmów lub spotkań bezpośrednich;

  • Prowadzenie onboardingu;

  • Współudział w tworzeniu oraz realizacja strategii komunikacji wewnątrz organizacji;

  • Dbanie o sprawny przepływ informacji między pracownikami;

  • Rozliczanie benefitów oraz bieżącą współpracę z dostawcami;

  • Proponowanie własnych zmian i usprawnień w obszarze HR;

  • Współpracę i wsparcie managerów w tematach związanych z HR;

  • Nawiązywanie skutecznych relacji zawodowych z pracownikami na każdym szczeblu;

  • Określanie potrzeb w zakresie planowania zatrudnienia i sukcesji, realizację procesów rekrutacyjnych i rozwojowych;

  • Koordynowanie i wdrażanie działań w zakresie employer branding i wewnętrznej komunikacji;

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia

  • Samodzielności i inicjatywy w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Obsługi procesów HR mających znaczenie dla budowania pozytywnych doświadczeń pracownika w organizacji m.in. prowadzenia rozmów, udziału w budowaniu systemów motywacyjnych, zgłaszanie pomysłów usprawnień w zakresie efektywności obszaru HR;

  • Elastyczność w działaniu, łatwość w adaptacji do zmieniających się warunków, nastawienie na współpracę, wysoki standard oraz jakość pracy własnej, umiejętność wyznaczania priorytetów, samodzielność w działaniu, silna motywacja wewnętrzna do realizacji zadań;

  • Nastawienie na współpracę, zdobywanie nowych kompetencji oraz realizację wytyczonych celów;

  • Pozytywnego nastawienia;

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Dużą samodzielność i elastyczność w działaniu, jeszcze więcej wyzwań ;)

  • Sam/a decydujesz o swoich priorytetach na podstawie celu organizacji oraz wspólnie ustalanych strategii

  • Umowa o pracę lub umowę B2B – sam/a decydujesz jaką formę współpracy chcesz podjąć

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • paczki świąteczne