Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator-Informatyk

Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.

ul. Juliusza Słowackiego 200

Matarnia

Gdańsk

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Bash

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla użytkowników w zakresie systemów firmowych

  • Utrzymywanie ciągłości działania systemów informatycznych i monitorowanie ich działania

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

  • Czynne uczestnictwo we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych

  • Administrowanie infrastrukturą serwerową i sieciową

  • Diagnostyka problemów i ich rozwiązywanie

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i nadzór nad ich pracą

  • Realizowanie i rozwój polityki cyberbezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi

  • Analiza pojawiających się zagrożeń, ich usuwanie i tworzenie systemu obronnego dla sieci teleinformatycznej.

  • Czuwanie nad legalnością oprogramowania w Firmie, przeprowadzanie kontroli w zakresie legalności oprogramowania oraz prowadzenie odpowiednich ewidencji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyk

  • Umiejętności działania w trudnych sytuacjach związanych z pracą w ruchu

  • Umiejętność zarządzania infrastrukturą teleinformatyczną

  • Praca w środowisku różnorodnych technologii

  • Znajomość środowiska Microsoft Server 2008R2-2019 oraz Windows 7-10

  • Znajomość środowiska Linux

  • Znajomość Cisco switching, routing na poziomie CCNA/CCNP

  • Znajomość rozwiązania firewall firmy Palo Alto

  • Znajomość środowiska wirtualnego VMWARE

  • Znajomość systemów SIEM i umiejętność analizy logów urządzeń

  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Proaktywne działanie w zakresie planowania rozwiązań IT i wdrażania zabezpieczeń.

  • Język angielski na poziomie B2 w mowie i piśmie (swobodna rozmowa i umiejętność prowadzenia korespondencji pisemnej)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • opiekę medyczną w prywatnej placówce medycznej

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dodatkowe świadczenia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o przesyłanie dokumentów wyłącznie w formacie PDF.

Aplikację można również wysłać pocztą na adres:

Dział Personalny

ul. Słowackiego 200

80-298 Gdańsk

Port Lotniczy Gdańsk zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia ogłoszenia.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest trzecim co do wielkości lotniskiem w Polsce. Jest częścią krajowego, europejskiego i światowego systemu transportowego. Wzrost liczby pasażerów oraz nowoczesna infrastruktura i plany jej dalszej rozbudowy stawiają Port Lotniczy Gdańsk w ścisłej czołówce najlepszych lotnisk regionalnych w Europie. Rozwijaj się równie dynamicznie jak my, dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy