Oferta pracy

Koordynator Instalacji Sanitarnych

INFINE Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

INFINE Sp. z o.o. Sp. k.

Krypska 20/u3

Warszawa

Firma INFINE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie to firma, która stawia na rozwój i nowe wyzwania wyznaczają kierunek codziennej pracy. Dlatego to idealne miejsce dla osób, które pragną doskonalić swoje umiejętności z pasją realizując prestiżowe projekty.

Firma INFINE Sp. z o.o. Sp. k. specjalizująca się generalnym wykonawstwem Inwestycji Budowlanych oraz modernizacją obiektów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:
KOORDYNATOR INSTALACJI SANITARNYCH

ZAKRES ZADAŃ

  • Koordynowanie dostaw materiałów i prac podwykonawców w branży sanitarnej
  • Kontrola jakości wykonanych robót
  • Zbieranie, sprawdzanie i analiza otrzymanych ofert, negocjacje z podwykonawcami i dostawcami
  • Przygotowanie zakresu robót do umów z podwykonawcami
  • Opracowanie harmonogramów
  • Przygotowanie budżetów ofertowych oraz realizacyjnych w zakresie instalacji sanitarnych
  • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Analiza międzybranżowa
  • Raportowanie przebiegu realizacji

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji wod/kan oraz wentylacji
  • Umiejętność optymalizacji dokumentacji technicznej
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów: MS Office, MS Projekt, Autocad
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z NAMI ZYSKASZ

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość realizacji interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • Kartę MultiSport
  • Pakiet medyczny
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, kreatywnych samodzielnych, lubiących wyzwania.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV używając przycisku poniżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne