Oferta pracy

Koordynator instalacyjny

Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i wsparcie pracy zespołu inżynierów ds. Instalacji,
  • Odpowiedzialność za realizację planów instalacyjnych,
  • Szkolenie i wdrażanie nowych pracowników z zakresu wiedzy technicznej,
  • Nadzór nad prawidłowością danych systemowych dotyczących wykonanych instalacji,
  • Monitorowanie i wdrażanie zmian na rynku OZE

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki Odnawialne źródła energii)
  • Wysokie kompetencje organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobrej organizacji pracy własnej, priorytetyzowania zadań i dotrzymywania terminów
  • Elastyczności, umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i dostosowywania do zmian zachodzących w firmie
  • Prawo jazdy kategorii B

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
  • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem
  • Wysoki wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Pełen pakiet szkoleń podnoszących kompetencje
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy