Koordynator Inwestycji - Branża Wentylacja Klimatyzacja

  • Wrocław, Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 28 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Air Power Control Sp. z o.o.

    Air Power Control Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, którego specjalnością jest tworzenie wydajnych oraz łatwych w obsłudze systemów klimatyzacji i wentylacji dla największych sieci handlowych w Europie.

    Zapraszamy do współpracy.

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Długołęka (pow. wrocławski)

    Firma Air Power Control Sp. z o.o., działająca w branży instalacji wentylacji i klimatyzacji, poszukuje kandydata na stanowisko - Koordynator Inwestycji

    Opis stanowiska pracy

    • Nadzorowanie prac na podległych obiektach
    • Prowadzenie dokumentacji budowy w wyznaczonym zakresie
    • Analiza zamówień materiałowych, harmonogramu i kontrola postępu prac
    • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
    • Kontakt i prowadzenie uzgodnień z Inwestorem, lub odpowiednimi służbami
    • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
    • Praca stacjonarna i wyjazdowa

    Wymagania:

    • Wskazane wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem)
    • Znajomość obsługi AUTOCAD lub pokrewnych narzędzi
    • Praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność delegowania zadań
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych w Polsce i za granicą
    • Mile widziany język angielski, i/lub niemiecki
    • Prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju, uczestnictwo w ciekawych projektach na terenie całej Europy
    • Szkolenia i możliwość awansu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
    • Samochód służbowy do prywatnego użytku, komputer, telefon
    • Nienormowany czas pracy
    • Dofinansowanie do kart sportowych MultiSport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.