Oferta pracy

Koordynator Inwestycji

Dekpol Deweloper sp. z o.o.O firmie

  • Jaglana 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Dekpol Deweloper sp. z o.o.

Jaglana 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie harmonogramów przygotowania inwestycji;

  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych, zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem oraz wymogami jakościowymi na etapie przygotowania inwestycji;

  • Wybór i zlecenie wykonawców/ projektantów na etapie przygotowania inwestycji;

  • Współpraca z projektantem; z Kierownikiem Projektu w zakresie rozwiązań pod względem możliwych optymalizacji;

  • Koordynowanie procesu uzyskiwania niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych oraz odpowiedzialność za ich realizację;

  • Reprezentowania firmy Dekpol lub jej spółek celowych przed urzędami administracji publicznej w zakresie związanym z przygotowaniem inwestycji budowlanych;

  • Raportowanie dotyczące przebiegu zadań projektowych( na podstawie MS Project ) stanu zaawansowania inwestycji;

  • Potwierdzanie pod względem merytorycznym faktur związanych z przygotowaniem inwestycji;

  • Przygotowywanie dokumentacji związanych z uzyskaniem zaświadczenia o samodzielności lokali i kartoteki lokali;

  • Wybór i współpraca z administratorami budynków w okresie deweloperskim;

  • Współpraca z działem sprzedaży, z działem marketingu, działem wykończenia pod klucz, działem realizacji inwestycji (budową) oraz działem kontroli i serwisu podczas przygotowania inwestycji, trwania inwestycji, jak i w okresie deweloperskim;

  • Koordynowanie przepływu informacji pomiędzy działem sprzedaży, działem marketingu, działem realizacji budowy.

Nasze wymagania

  • Znajomość programów: Pakiet Office, Autocad, MS Project;

  • Doświadczenie w branży budowlanej (przygotowanie inwestycji, nadzorowanie inwestycji).

Mile widziane

  • Znajomość podstaw przedmiarowania i biegłe poruszanie się w zakresie dokumentacji projektowej.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z branży deweloperskiej;

  • Ciekawe projekty i pracę pełną wyzwań;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy;

  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny);

  • Pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją i w przyjaznej atmosferze;

  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. Komputer, telefon;

  • Elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Deweloper sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Przewiń do profilu firmy