Logo Pracuj.pl

Koordynator inwestycji

Dekpol Deweloper sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Dekpol Deweloper sp. z o.o.

Jaglana 6

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie harmonogramów przygotowania inwestycji;
  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych, zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem oraz wymogami jakościowymi na etapie przygotowania inwestycji;
  • Wybór i zlecenie wykonawców/ projektantów na etapie przygotowania inwestycji;
  • Współpraca z projektantem; z Kierownikiem Projektu w zakresie rozwiązań pod względem możliwych optymalizacji;
  • Koordynowanie procesu uzyskiwania niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych oraz odpowiedzialność za ich realizację;
  • Reprezentowania firmy Dekpol lub jej spółek celowych przed urzędami administracji publicznej w zakresie związanym z przygotowaniem inwestycji budowlanych;
  • Raportowanie dotyczące przebiegu zadań projektowych( na podstawie MS Project ) stanu zaawansowania inwestycji;
  • Sporządzanie wniosków o wydanie, zamawianie i odbioru dokumentów związanych z rozpoczęciem, prowadzeniem i zakończeniem inwestycji budowlanych;
  • Potwierdzanie pod względem merytorycznym faktur związanych z przygotowaniem inwestycji;
  • Przygotowywanie dokumentacji związanych z uzyskaniem zaświadczenia o samodzielności lokali i kartoteki lokali;
  • Wybór i współpraca z administratorami budynków w okresie deweloperskim;
  • Współpraca z działem sprzedaży, z działem marketingu, działem wykończenia pod klucz, działem realizacji inwestycji (budową) oraz działem kontroli i serwisu podczas przygotowania inwestycji, trwania inwestycji, jak i w okresie deweloperskim;
  • Koordynowanie przepływu informacji pomiędzy działem sprzedaży, działem marketingu, działem realizacji budowy.

Nasze wymagania

  • Znajomość programów: Pakiet Office, Autocad, MS Project;
  • Znajomość podstaw przebiegu procesu inwestycyjnego;
  • Doświadczenie w branży budowlanej (przygotowanie inwestycji, nadzorowanie inwestycji).

Mile widziane

  • Znajomość podstaw przedmiarowania i biegłe poruszanie się w zakresie dokumentacji projektowej.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z branży deweloperskiej;
  • ciekawe projekty i pracę pełną wyzwań;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy;
  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny);
  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją i w przyjaznej atmosferze;
  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon;
  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Deweloper sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Koordynator inwestycji, Jaglana 6, Gdańsk